MULTI EXTRA NEDİR?
Kurumunuzun, yemek ihtiyacınızı karşılamanız amacıyla verdiği Multinet Restonet Kartınıza yükleme yapabilmenizi ya da web sitesi üzerinden başvuruda bulunarak Multinet Restonet Kartı sahibi olabilmenizi sağlayan bireysel hizmettir.

Ay ortasında bakiyeleri biten kurumsal kart kullanıcıları Multinet Restonet Kartlarını internet üzerinden yapacağı yüklemelerle kullanmaya devam edebilir. Bu sayede kullanıcılar nakit ya da kredi kartı kullanma gibi yükümlülüklerden kurtulurken tüm gıda harcamalarını tek bir kart ile yapabilme imkanı bulur.

Multinet Restonet Kartı olmayan kişiler, Multi Extra kayıt formunu doldurarak, kredi kartı ile en az 10 TL yükleme yaptığı takdirde, Multinet Restonet Kartı adresine ücretsiz olarak gönderilmektedir.

Kart kullanıcıları yapacakları bireysel yüklemelerle Multinet Kartı’nın sunduğu ekstra avantajlardan ve kampanyalardan da yararlanmaya devam eder: Yapı Kredi, TEB ve Denizbank gibi anlaşmalı bankaların kredi kartlarıyla yaptıkları yüklemelerde yükleme alt limiti olmaksızın %5-6 puan kazanırlar.

MULTI EXTRA AVANTAJLARI:
  • Toplu Fatura: Sene boyunca kartınıza yaptığınız her yüklemede kesilen faturaları yıl sonunda topluca alabilirsiniz.
  • Önce Harca Sonra Öde: Yüklemelerinizi kredi kartınızın hesap kesim tarihine göre ayarlayarak ödemelerinizi bir ay sonra yapabilme imkanı kazanırsınız.
  • Güvenlik: Şifreleme opsiyonu sayesinde kayıp / çalıntı durumlarında oluşacak zararı ortadan kaldırabilirsiniz.
  • Taşıma Kolaylığı: Bozuk para, toplu nakit taşıma, fatura kirliliği gibi durumları ortadan kaldırabilirsiniz.
  • Süpriz Hediye ve Kampanyalar: Seçkin kuruluşlardan süpriz hediyeler ve indirimler kazanabilirsiniz.
KULLANICI GİRİŞİ
E-POSTA
Parola