SIKÇA SORULAN SORULAR
Multinet Kart kullanımını kolaylıkla öğrenebilir miyim ?
Multinet Akıllı Kart sistemi, her sosyokültürel profilden insanın kolaylıkla kullanabileceği kadar “kullanıcı dostu” tasarlanmıştır. Multinet Kartınız, üye iş yeri personeli tarafından Multinet POS cihazına yerleştirilerek harcama tutarı kartınızdaki bakiyeden düşülür. Size, harcama bilgilerinizi ve kalan bakiyeyi görebileceğiniz bir slip teslim edilir. Yapmanız gereken tek şey, bu hizmetin hızının, kolaylığının ve konforunun tadını çıkarmaktır.
Multinet üye iş yerleri yeterince yaygın mı ?

300.000 Multinet Kart kullanıcısının tamamının memnuniyetinin en büyük sebeplerinden biri de budur. Multinet Akıllı Kartların işlem yapabildiği POS cihazı ağı Türkiye’de maaş dışı personel ödenekleri alanında kullanılan en yaygın Akıllı Kart hizmet ağıdır (Multinet 26.000 adet POStan oluşan bir ağa sahiptir).

Multinet Kart Kullanıcıları web sitesi üzerinden yeni üye iş yeri talebinde de bulunabilir. Yeni üye iş yerleri yaratmak konusunda Multinet’in operasyonu son derece hızlı ve POS cihazı stoğu da üst seviyede yeterlidir.

Üye noktaları görmek için tıklayınız.

Multinet Kartıma kredi kartı haricinde başka bir şekilde yükleme yapabilir miyim ?
Hayır, Multinet Kartlarına sadece Multi Extra web sitesi üzerinden kredi kartı ile yükleme yapılabilir.
Yükleme miktarı için belirli bir alt ve üst limit var mı ?
Multinet Kartınıza dilediğiniz miktarda yükleme yapabilirsiniz. Yükleme için alt ve üst limit bulunmamaktadır.
Multinet Kartı için ücret alınıyor mu ?
İlk başvuru sırasında karta en az 10 TL yükleme yapıldığı takdirde, kart, içerisindeki 10 TL bakiye ile kayıt formunda belirttiğiniz adrese teslim edilecektir.
Multi extra başvuru formunu doldurduktan sonra kart kaç gün içinde elimde olur ?
Kart en geç 7 iş günü içerisinde adresinize teslim edilmektedir.
Kartıma yaptığım yüklemeyi hemen kullanabilir miyim ?
Kartınıza internet üzerinden yükleme talimatı verdikten sonra, yükleme işlemi, herhangi bir üye iş yerindeki Multinet POS cihazından üye iş yeri personeli yardımıyla gerçekleştirilir. Sonrasında kartınızdaki bakiyeyi dilediğiniz gibi harcayabilirsiniz.
Yemek ve gıda harcamalarımı Multinet Kartı ile yapmak bana ne gibi avantajlar sağlar ?
  • Multinet Kartınıza anlaşmalı kredi kartları ile yaptığınız yüklemelerde %5-6 oranında puan kazanırsınız (puanlar kredi kartınıza yüklenmektedir).
  • Multinet Kart kullanıcılarına özel tüm avantajlardan, kampanyalardan ve indirimlerden yararlanabilirsiniz. Kampanyaları görmek için tıklayınız.
  • Para taşıma derdinden kurtulur, yüklediğiniz parayı harcadığınız için harcama kontrolü sağlar ve yıl boyunca kartınıza yaptığınız her yüklemede kesilen faturaları yıl sonunda topluca alabilirsiniz.
  • Yüklemelerinizi kredi kartınızın hesap kesim tarihine göre ayarlayarak ödemelerinizi bir ay sonra yapabilme imkanı kazanırsınız.
  • Şifreleme opsiyonu sayesinde kayıp / çalıntı durumlarında oluşacak zararı ortadan kaldırabilirsiniz.
KULLANICI GİRİŞİ
E-POSTA
Parola