GİZLİLİK BİLDİRİMİ
MULTINET KURUMSAL HİZMETLER A.Ş., web sitesinin ziyaretçilerinden, bu site kapsamında talep ettiği ve formlar aracılığıyla ziyaretçiler tarafından iletilen Kimlik Bilgileri’ni, İletişim Bilgileri’ni, Elektronik Posta Adresleri’ni ve sair kişisel verileri (Bundan sonra “Ziyaretçi Kişisel Bilgileri” olarak anılacaktır) üçüncü kişilere satmayacağını, kiralamayacağını veya hiçbir şekilde kullandırmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.

MULTINET KURUMSAL HİZMETLER A.Ş., Ziyaretçi Kişisel Bilgileri’ni şu amaçlarla sınırlı olmak üzere kullanacaktır; Posta, Elektronik Posta ve SMS yollarıyla; yayınlar, reklamlar, basın bültenleri ve bildirimler göndermek, ziyaretçiyi herhangi bir konuda bilgilendirmek, uyarmak, hizmeti iyileştirmek için araştırmalar ve değerlendirmeler yapmak.

Ziyaretçi Kişisel Bilgileri’ne, sadece, MULTINET KURUMSAL HİZMETLER A.Ş. yetkili personeli, site kapsamında verilen hizmeti gerçekleştirenler, hizmetin gerçekleştirilmesine yardımcı olan üçüncü kişiler ve Ziyaretçi Kişisel Bilgileri’ni gizli tutmayı kabul etmiş olan üçüncü kişi temsilcileri erişebilirler. MULTINET KURUMSAL HİZMETLER A.Ş., Ziyaretçi Kişisel Bilgileri’ni açıklamadan, Ziyaretçi Kişisel Bilgileri’nden elde edilebilecek istatistiksel verileri, web sitesini iyileştirmek, genel olarak ziyaretçileri hakkında daha çok bilgi sahibi olmak ve ziyaretçiyi bilgilendirmek amacıyla kullanabilecektir. Elde edilen bu tür istatistiksel veriler üzerindeki her türlü haklar MULTINET KURUMSAL HİZMETLER A.Ş.’ye aittir.

MULTINET KURUMSAL HİZMETLER A.Ş., web sitesindeki bağlantılar aracılığıyla ulaşacağınız üçüncü kişilere ait web sitelerinin gizlilik ilkeleri hakkında hiçbir garanti vermez ve hiçbir sorumluluk kabul etmez. Bu nedenle; herhangi bir bilgi vermeden önce, yönlendiğiniz web sitelerinin gizlilik yaklaşımlarını değerlendirmenizi öneririz.
KULLANICI GİRİŞİ
E-POSTA
Parola